AnasayfaStandart KabinWc-Duş KabinEkonomik KabinGaleriİletişimReferanslarİnsan Kaynakları

q

kabin

kabin

kabinkabin
kabin
kabin

 

FEZA POLYESTER  EKONOMİK  İZOLASYONSUZ ( TEK CİDAR ) 115x120 MOBİL
WC  / DUŞ KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ 

FEZA İZALASYONSUZ WC/DUŞ KABİN AVANTAJLARI : Tuvalet (Wc ) duş serisi, özellikle ticari, inşaat şantiye, organizasyon ve sosyal tesisler gibi toplu kullanım alanlarına yönelik olarak  geliştirilen özel bir ürün serisidir. Serinin iki önemli avantajı olan seyyar portatiflik ve mobil taşınabilir olması, modern tuvalet Wc Duş sistemine uyumu tasarımlarda estetiğin yanı sıra insan yaşamında fonksiyonel çözümler elde edilmesi sağlanıyor. Feza kabin güvencesi ile üretilen ve panellerle oluşan modül biçimlenişi ve beş modülden oluşan sistemi ile seyyar tuvalet ve  banyolarda farklı seçenekler sunuyor ve insan yaşamına kolaylık katıyor. 
 
1 -FEZA WC DUŞ Kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden tek cidarlı panel olarak imal edilmektedir. 

2-  FEZA  WC kabin 3 parcadan oluşur paneller birleştirdikten sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar,  toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır. 

3- FEZA  WC DUŞ Kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış yüzeyi Beyaz renkte parlaktır  iç yüzey sarı renkte ve elyaf desenlidir paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kg darbeye ve ağırlığa  dayanabilir özelliklere sahiptir. 

4- FEZA WC DUŞ Kabin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı  ve - 50 derece soğuğa dayanıklı dış yüzey neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir. 

5 - FEZA WC DUŞ Kabin alüminyum kapısı beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Tuvalet kapısının üzerinde hava sirkülasyonu yapması  için petekli menfez vardır.  FEZA kabinin panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmektedir. Kapının alt aynası poliüretanlı çift cidarlı panel kullanılmıştır. 

6 -FEZA Kabin özellikleri su tesisatı sıva üstü  döşenmiştir. Temiz su boruları ve pimaş bağlantı boruları Fırat markadır. 

7 – FEZA Kabin Alaturka yer taşı ve lavabosu polyester malzemeden üretilmiştir . Alafranga ( Klozeti) seramiktir kabine monte edilir seramikler DOGVİT markadır. 

8 – FEZA WC / DUŞ Kabin Lavabo musluğu Taharet  musluklar sıhhi tesisata montaj edilir. 

9 – FEZA WC KABİN Rezervuarları  asmalı veya klozet arkası bağlantılıdır Rezervaurlar gırtlaklı hortum veya düz borularla montaj yapılır. Rezervuarlar TEMA markalıdır. 

10 – FEZA WC DUŞ Kabin  ıslak  zeminleri polyester ( fiberglas ) malzemeden üretilmiştir. Soğuk sıcak telefonlu duş bataryası monte edilip , soğuk sıcak sıhhi tesisatı ve Sabunluk ve duş kabinlerinde özel olarak şofben için su tesisatı yapılmaktadır. 

11 – FEZA WC DUŞ KABİN  içinde komple  sıva üstü elektrik tesisatı döşenmiştir kabinin köşelerinde 16 a otomatik sigorta ve topraklı priz, anahtar  kullanılmaktadır. 

12 –FEZA WC DUŞ KABİN içerisinde Diğer vitrifiye malzemeler tuvalet kağıtlığı, musluk aynası, askılık, plastik çerçeveli ayna takımı, yer süzgeci, lavabo sifonu, klozet kapağı  ve diğer bağlantı parçalar tuvalet wc ünitelerinde kullanılmıştır. 

13 – FEZA WC DUŞ Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı  1 yıl garantilidir. 

14- FEZA WC DUŞ Kabinler üzerine FEZA markalı  alüminyum ve yapışkan etiket vardır. Kabin üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman FEZA Kabin garanti kapsamından çıkar. 

15- FEZA Kabinlerin teslimatı İSTANBUL içi şirketimize aittir. İSTANBUL dışı alıcıya aittir. Kabin teslimi kamyon üzeri olup kamyon yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin yerleşmesinde veya duvar atlatılması gereken yerlede ve uzak yere kabin montajında vinç gerekiyorsa vinç ücreti ve aktarmalar alıcıya aittir.
 

 FEZA PREFABRİK YAPI |  ADRES :  ANKARA ASVALTI 7.KM AKKALE / DENİZLİ      Telefon : 0258 274 66 66   |  Faks : 0258 274 00 00