AnasayfaStandart KabinWc-Duş KabinEkonomik KabinGaleriİletişimReferanslarİnsan Kaynakları

q
k

kabin

kabin

kabinkabin
kabin
kabin

 

KONAK POLYESTER MODÜLER KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1.       FEZA Kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandivic panel olarak ve arası 3,5 cm kalınlığında 40 dansete poliüretan köpük enjekde edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur

2.        FEZA Modüler Kabin sisteminin panellerini sert poliüretan köpük ve panellerin birleşim yapıldıktan sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar,  toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.

3.       FEZA Kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahipdir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kğ darbeye ve ağırlığa  dayanabilir özelliklere sahiptir.

4.       FEZA Kabinin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı  ve - 45 derece soğuğa dayanıklı  neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir.

5.        FEZA Kabinin alüminyum pencere çerçeveleri  beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Alüminyum profil içinde 4 mm kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmıştır. Cam kırıldığı zaman insana zarar vermeyecek özelliktedir.

6.       FEZA Kabin içinde komple elektrik tesisatı kabinin köşelerinde 16 a otomatik simens marka sigorta ve Viko marka topraklı priz, anahtar ve telefon prizi kullanılmaktadır. Kabinin tavanında florosanlı aydınlatma armatörü vardır.

7.       FEZA Kabinin kapı panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda İTO marka kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı cift cidarlı panel kullanılmıştır. Kapının penceresi 4 mm kalınlığında cam takılmıştır.

8.        FEZA Kabinin zemini 1,5 mm kalınlığında metal profil malzemeden imal edilmiştir. Profil şase antipas ile boyanmıştır. Profil şase üzerine 16 mm kalınlığında betopan malzeme ile döşeli olup betopan malzeme üzerine endüstriyel rapid boncuk mavi boya ile zemin komple boyanmıştır.

9.       FEZA Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 yıl garantilidir.

10.     FEZA Kabinin üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman KONAK kabin Garanti kapsamından çıkar.

11.    Alıcı kişi Sipariş verirken FEZA kabinin kapı ve pencere konumları  ve yönlerini  alıcı kişi kesinlikle bildirmelidir.

12.    Alıcının yapacağı işler aldığınız kabinin ölçüsünde 10 cm  yüksekliğinde beton dökülüp kabinin içinden yere dübel ile sabitlenmesi ve dışarıdan elektrik ve su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır.

 FEZA PREFABRİK YAPI |  ADRES :  ANKARA ASVALTI 7.KM AKKALE / DENİZLİ      Telefon : 0258 274 66 66   |  Faks : 0258 274 00 00