AnasayfaStandart KabinWc-Duş KabinEkonomik KabinGaleriİletişimReferanslarİnsan Kaynakları


kabin

kabin

kabin


 


kabin

 

FEZA  POLYESTER İZOLASYONLU SEYYAR WC DUŞ KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1 –FEZA kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandivic panel olarak ve arası 3,5 cm kalınlığında 40 dansete poliüretan köpük enjekde edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur.

2-  FEZA Modüler Kabin Montajından sonra antibakteriyal silikon kullanılarak su, kar,  toz ve ses e karşı izolasyonun yanında hijyenik bir görüntü sağlanmaktadır. 

3-  FEZA Kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kğ darbeye ve ağırlığa  dayanabilir özelliklere sahiptir. 

4- FEZA Kabini oluşturan panellerin  iç ve dış yüzeyleri  + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı  ve - 45 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir. 

5 – FEZA Kabinin alüminyum kapısı beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Tuvalet kapısının üzerinde hava sirkülasyonu yapması  için  menfez vardır.  FEZA Kabin WC / DUŞ kapısı 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı çift cidarlı panel kullanılmıştır. 

6 –FEZA WC / DUŞ Kabin su tesisatı sıva üstü  döşenmiştir.Temiz su boruları ve pimaş bağlantı boruları Fırat markadır. 

7 – FEZA WC / DUŞ Seramik olarak Alaturka yer taşı veya  Alafranga ( Klozet ) tuvalet taşları  ve lavabosu tuvalet  kabinine monte edilir seramikler  DOGVİT markadır. 

8 – FEZA WC / DUŞ Lavabo musluğu Taharet  musluklar sıhhi tesisata montaj edilmektedir. 

9 - Rezervuarlar Asmalı veya klozet arkası bağlantılıdır Rezervaurlar gırtlak hortum veya düz borularla montaj yapılır , rezervuarlar TEMA markalıdır. 

10 – FEZA WC / DUŞ Kabin Yer döşemesinde ıslak  zemin olarak özel ÇANKAKALE seramik marka döşenmiştir. 

11 – FEZA Duş Kabin içerisinde  80 x 80 Duş teknesi , soğuk sıcak telefonlu duş bataryası, soğuk sıcak sıhhi tesisatı  Sabunluk ve duş kabinlerinde özel olarak şofben için su tesisatı döşenmektedir. 

12 – FEZA Kabin içinde komple elektrik tesisatı kabinin köşelerinde 16 a otomatik SİMENS marka sigorta ve VİKO  marka topraklı priz, anahtar  kullanılmaktadır. Kabinin tavanında florosanlı VİKO marka aydınlatma armatörü vardır. 

13 -  FEZA Kabin zemini 1,5 mm kalınlığında metal profil malzemeden imal edilmiştir. Profil şase antipas ile boyanmıştır. Tuvalet kabinin zemini es için 14 cm yerden yükseltildikten sonra 16 mm kalınlığında betopan malzeme üzerine 20 x 20 beyaz renk kalebodur döşenerek yapıştırılır ve Derz dolguyla doldurulur. 

14 –FEZA WC DUŞ KABİNDE diğer vitrifiye malzemeler Tuvalet kağıtlığı, Musluk aynası, askılık, Plastik çerçeveli Ayna takımı, Yer süzgeci, Lavabo sifonu Klozet kapağı  ve diğer bağlantı parçaları kullanılmıştır

15 – Feza WC DUŞ kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı 1 Sene garantilidir.

16 – FEZA Kabinler üzerine FEZA markalı  Alüminyum ve yapışkan Etiket vardır. Kabin üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman FEZA kabin Garanti kapsamından çıkar.

 

 FEZA PREFABRİK YAPI |  ADRES :  ANKARA ASVALTI 7.KM AKKALE / DENİZLİ      Telefon : 0258 274 66 66   |  Faks : 0258 274 00 00