Prefabrik Hızlı Erişim
Tek Katlı Konutlar
İki Katlı Konutlar
Çelik Lüks Konutlar
Teknik Özellikler
Sıkça Sorulan Sorular
Prefabrik Avantajları

Şantiyeler Hızlı Erişim
Prefabrik Ofisler
Yemekhaneler
Yatakhaneler
Wc-Duş Üniteleri
Hangarlar
Silindirik Barakalar


 

FEZA PREFABRİK YAPI  MODELLERİ  ANTALYA PREFABRİK EV ANTALYA ÇELİK EV

prefabrik

prefabrik ev fiyatları

prefabrik ev modelleri

  Feza Prefabrik Yapılar Hafif çelik konstrüksiyon olmasından dolayı prefabrike yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır. Ön üretimli hafif prefabrike yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir.
Yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte olması, prefabrike yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.
Prefabrike binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Betopan levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.
Prefabrike binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir.


FEZA PREFABRİK YAPI ŞANTİYE VE OFİS BİNALARI

çelik ev

prefabrik ofis

çelik ev modelleri


            Bir çok avantajlarının olmasıyla beraber, Prefabrik Modüler yapılar, hızla ihtiyaç sahiplerinin emrine ulaşmaktadır . Tüm ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilen yapılarımız , bize sunduğunuz yere ön çalışmalar ki bunun içinde, su tertibatlarının çekilmesi, elektrik tesisatlarının çekilmesi vb. yapıldıktan sonra montaj işlemine geçilir ve yapılarımız en kısa sürede , siz ihtiyaç sahiplerimizin emri altına girer .
Yaşadığımız deprem felaketinden sonra önemini daha da iyi anladığımız kaliteli ve dayanıklı hazır konut olarak da adlandırdığımız prefabrik yapılar, evler her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa edilmektedir. Fabrikamızda sürekli denetim altında yapılan üretimin hızlı, kaliteli ve ekonomik olması nedeniyle tüm dünyada uygulanmakta olan prefabrik yapıların veya prefabrikasyonun önemi bilinmektedir. Açık, Ağir, Hafif, Kapalı , Kısmi veya Total olarak uygulanan prefabrikasyon yöntemleri ile betopan malzeme ve çelik sistemi uygulanılarak yapılan prefabrik yapı sistemlerinin seçiminde birçok etkenle birlikte yapıların kul lanım amacı, mimari özellikleri ve yöresel koşullarına göre insanların ekonomik ve yaşam şekli dikkate alınarak prefabrik evler ( konut ) ve yapılar üretilmektedir.


PREFABRİK TEK KATLI KONUTLAR (RESİM VE PLAN)

PREFABRİK İKİ KATLI KONUTLAR (RESİM VE PLAN)

PREFABRİK OFİSLER (RESİM VE PLAN)

PREFABRİK YEMEKHANELER (RESİM VE PLAN)

PREFABRİK YATAKHANELER (RESİM VE PLAN)

PREFABRİK TEKNİK ÖZELLİKLERİ


 

 

1111111111111111111111
ANASAYFA
| PREFABRİK | KONTEYNER | KABİN | SU DEPOSU | REFERANSLAR | HAKKIMIZDA | GALERİLER | İLETİŞİM  | SİTE HARİTASI


FEZA PREFABRİK YAPI |  ADRES :  ANKARA ASFALTI 7.KM AKKALE / DENİZLİ      Telefon : 0258 274 66 66   |  Faks : 0258 274 74 00  |  CEP : 0530  228 96 26